Privatumo politika

MB Birus (sapinca.lt) Privatumo Politika

Duomenų valdytojas:

MB Birus
S. Raštikio g. 30,
LT-50130 Kaunas, Lietuva
tel. +37067431315;
el. paštas: info@sapinca.lt

Mes gerbiame Jūsų privatumą

MB „Birus“ (toliau SAPINCA) žino, kad Jums rūpi, kaip informacija apie klientus ir lankytojus yra naudojama ir dalijamasi. Mes vertiname jūsų pasitikėjimą, todėl tai darome atsargiai ir protingai. SAPINCA siekia užtikrinti klientų privatumą ir yra įdiegę griežtas saugumo priemones bei procedūras, todėl galite būti tikri, kad bet kokia informacija, kurią pateikiate mūsų elektroninėje parduotuvėje, išliks saugi. Šis pranešimas apibūdina mūsų privatumo politiką. SAPINCA vadovaujasi Lietuvos duomenų apsaugos įstatymais. Apsilankę SAPINCA, jūs sutinkate su praktika, aprašyta šioje privatumo politikoje. SAPINCA gali retkarčiais peržiūrėti ir atnaujinti šią privatumo politiką, kad būtų atsižvelgta į naujus įstatymus ir technologijas bei SAPINCA operacijų pakeitimus. Norėdami patikrinti atnaujinimus, apsilankykite šiame puslapyje periodiškai.

Kokią asmeninę informaciją ir kaip SAPINCA ją renka?

Asmeninė informacija, kurią Jūs pateikiate, Mes saugome jūsų įvestą, ar kitais būdais pateiktą asmeninę informaciją interneto svetainėje. Asmeninę informaciją mes gauname per SAPINCA paskyros registracijos procesą ar atnaujindami sąskaitos duomenis. Galite pateikti informaciją, kai teikiate prašymus ar įsigyjate produktą ar paslaugą iš SAPINCA, užpildant apklausą ar klausimyną, dalyvaujant konkurse, forumuose ar bendraujant su SAPINCA asmeniškai, el. paštu, telefonu ar raštu (pavyzdžiui, jei susisiekiate su klientų aptarnavimo skyriumi ar pateikiate atsiliepimą). Asmeninę informaciją, kurią renkame apie asmenis, gali sudaryti, bet tuo neapsiribojant, jūsų vardas, kontaktinė informacija (įskaitant el. Pašto adresą, namų adresą ir adresą korespondencijai), išsami informacija apie mokėjimą ir kita asmeninė informacija, kurią renkame vykdydami operaciją arba kurią jūs pateikite mums, kai susisieksite su mumis.

Automatinis duomenų rinkimas

Slapukai

Norėdami priskirti jūsų kompiuteriui „vartotojo ID“, galime naudoti jūsų naršyklės funkciją, vadinamą slapuku. Slapukuose yra informacijos, pagal kurią SAPINCA gali atpažinti jūsų kompiuterį mūsų serveriuose. Galite sukonfigūruoti savo naršyklę taip, kad jums būtų pranešta prieš atsisiunčiant
slapuką, arba kad jūsų naršyklė nepriimtų slapukų. SAPINCA gali naudoti slapukuose esančią informaciją, kad padarytų prielaidas apie kompiuterio vartotoją ir pateiktų to kompiuterio vartotojams tikslinę reklamą, kuri, SAPINCA manymu, gali būti įdomi, remiantis ta informacija. Kai kuriais atvejais tinklalapyje gali būti daugiau nei vienas slapukas, iš šių skirtingų slapukų surinkta informacija naudojama statistinei ir demografinei informacijai kaupti, kuri jūsų asmeniškai nenustato reklamuotojams ir kitoms trečiosioms šalims rinkodaros, reklamos tikslais. Norėdami išjungti slapukus, skaitykite interneto naršyklės pagalbos meniu. Tačiau slapukai leidžia visapusiškai pasinaudoti kai kuriomis SAPINCA funkcijomis, todėl rekomenduojame palikti jas įjungtas.

Mokėjimų apdorojimas

Elektroninėje parduotuvėje apmokėjimai apdorojami naudojantis makecommerce.lt platforma, kurios valdytojas Maksekeskus AS (Liivalaia 45, Tallinn 10145, Estija, reg. nr.:12268475), todėl Jūsų asmeninė informacija, reikalinga mokėjimo įvykdymui ir patvirtinimui, bus perduodama Maksekeskus AS.

Netiesioginis rinkimas

SAPINCA stengiasi rinkti asmeninę informaciją apie asmenį tik iš to asmens. Tam tikromis aplinkybėmis SAPINCA gali gauti asmeninės informacijos iš trečiosios šalies. SAPINCA informaciją, kurią ji renka iš jūsų, gali naudoti pagrindiniam tikslui, kuriam ji renkama, ir tokiems kitiems antriniams tikslams, susijusiems su pirminiu rinkimo tikslu.

Kaip SAPINCA panaudoja informaciją kurią pateikiate.

SAPINCA informaciją, kuri renkama iš jūsų, gali naudoti pagrindiniam tikslui, kuriam ji renkama, ir tokiems kitiems, su pirminiu rinkimo tikslu, susijusiems tikslams. SAPINCA paprastai naudoja asmeninę informaciją tam, kad parduotų jūsų prašomus produktus ar paslaugas. Padėkite SAPINCA valdyti ir tobulinti savo paslaugas. Pateikti jums nuolatinę informaciją apie SAPINCA galimybes, kuriomis SAPINCA mano, kad jus gali sudominti. Suteikite galimybę retkarčiais gauti informacinius el. laiškus iš SAPINCA. Daugeliu atvejų, kai SAPINCA prašo jūsų pateikti informaciją apie save, jei nepateiksite tos informacijos, SAPINCA negalės suteikti jums prašomos prekės ar paslaugos.

Ar SAPINCA dalinasi informacija, kurią gauna apie Jus?

Informacija apie mūsų klientus yra svarbi mūsų verslo dalis, todėl mes neparduodame jokios informacijos kitiems. SAPINCA gali pateikti jūsų informaciją: trečiosioms šalims, kurias SAPINCA pasitelkia atlikti funkcijas jos vardu, tokias kaip mokėjimo kortelės informacijos tvarkymas, užsakymo įvykdymas, pašto siuntimas, siuntimas, skolų išieškojimas, rinkodara, tyrimai ir reklama.

Ar mano asmeninė informacija yra tinkamai saugoma?

SAPINCA tvarko asmeninę informaciją pagal šią Privatumo politiką ir Lietuvos duomenų apsaugos įstatymus. SAPINCA apsaugo asmeninę informaciją nuo netinkamo naudojimo, praradimo, neteisėtos prieigos, modifikavimo ar atskleidimo įvairiomis priemonėmis, įskaitant ugniasienes, prieigą prie slaptažodžio, saugius serverius ir kredito kortelių operacijų šifravimą. Jums svarbu apsisaugoti nuo neteisėtos prieigos prie savo slaptažodžio ir kompiuterio. Baigę naudotis bendrai naudojamu kompiuteriu, būtinai atsijunkite.

Skundų teikimas dėl duomenų apsaugos

Jei manote, kad SAPINCA pažeidė nacionalinius privatumo principus, galite susisiekti su SAPINCA raštu nurodytu adresu šioje privatumo politikoje. SAPINCA ištirs jūsų skundą ir stengsis jums atsakyti per įmanomą trumpiausią laiką nuo jūsų skundo gavimo dienos. Jei jūsų netenkina SAPINCA skundo nagrinėjimas, galite kreiptis į Lietuvos valstybinę duomenų apsaugos inspekciją, kurios kontaktinius duomenis galite rasti svetainėje www.vdai.lrv.lt.

Asmeninės informacijos atnaujinimas

SAPINCA stengiasi užtikrinti, kad turima asmeninė informacija būtų tiksli, išsami ir atnaujinta. Galite atnaujinti savo SAPINCA paskyros informaciją naudodamiesi mūsų svetainės skyriumi „Prisijungti“ arba rašydami į SAPINCA kontaktiniu adresu, nurodytu šioje privatumo politikoje.

Jei norite gauti informaciją, kurią SAPINCA saugoja apie Jus

Jūs turite teisę paprašyti pateiktį saugomą asmeninę informaciją apie Jus ir pranešti SAPINCA dėl bet kokių netikslumų. Jei pateiksite prašymą, SAPINCA paprašys jūsų patvirtinti savo tapatybę ir nurodyti, kokios informacijos jums reikia. SAPINCA gali imti mokestį, kad padengtų jūsų užklausos įvykdymo išlaidas.

Paskyros informacija

SAPINCA paskyros turėtojai bet kuriuo metu gali peržiūrėti SAPINCA turima paskyros informacija apie juos naudodamiesi Narių prisijungimo skiltimi mūsų svetainėje.

Susisiekti su SAPINCA

Jei turite klausimų ar norite pateikti pasiūlymų apie šią politiką, laiškus siųskite paštu MB „Birus“, S. Raštikio g. 30, LT-50130 Kaunas, Lietuva; tel. +37067431315; el. paštas info@sapinca.lt

Informacija paskutinį kartą atnaujinta: 18.04.2024

Privatumo politika

Jei turite klausimų dėl MB Birus (SAPINCA.LT) privatumo politikos, susisiekite su mumis

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje