SAPINCA gėrimai remia Huascarán misiją!

Vaikų mitybos ir švaraus vandens programa

Kiekvienu SAPINCA gurkšniu remiate Huascarán misiją. Tai - ne pelno siekianti organizacija, siekianti pakeisti vaikų gyvenimus, gyvenančių dideliame skurde Peru kaimo vietovėse.

Sunku suvokti, bet šie vaikai nuo ketverių metų kiekvieną dieną yra priversti eiti nuo vienos iki keturių valandų, kad pasiektų mokyklą. Šiose kaimo vietovėse sunku rasti švaraus geriamojo vandens, dažnai jame yra bakterijų ir parazitų. Štai kodėl jų namuose ir mokyklose įrengiame švaraus geriamojo vandens filtrus. Taip pat, duodame jiems naujus antibakterinius gėrimų butelius, pagamintus iš perdirbto aliuminio. Kadangi šie vaikai kenčia ir nuo netinkamos mitybos, mes remiame juos mokyklose aprūpindami vitaminais ir mineralais.

Šiuo metu remiame 10 mokyklų ir 750 vaikų. Tai gera pradžia, bet reikia dar daug nuveikti. Mūsų tikslas – per ateinančius penkerius metus paremti 10 000 vaikų.

Nepataisomi netinkamos mitybos padariniai

Anemija (mažakraujyste) serga beveik 25% pasaulio gyventojų. Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) duomenimis, tai - daugiausia ikimokyklinio amžiaus vaikai (47%). Peru mažakraujystė yra skaudžiai pažįstama. Ji sukelia neigiamą poveikį smegenims, kūdikiams sukelia didelį nuovargį, krūtinės skausmą, dusulį ir elgesio sutrikimus.

Vaikų Mitybos ir Švaraus Vandens Programa siekiame remti mokyklinio amžiaus vaikus nuo 3 iki 12 metų. Deja, Peru valdžia šia amžiaus grupe rūpinasi mažai, todėl stengiamės padėti, kad apsaugoti vaikus nuo ligos, kuri gali visam laikui paveikti jų fizinę ir protinę sveikatą.

MŪSŲ TIKSLAI

- Sumažinti anemijos paplitimą iki 5% tarp 3-12 metų amžiaus vaikų.

- Vesti seminarus mamoms apie sveikos mitybos ir gėrimo įpročius.

- Leisti šeimoms su vaikais naudotis ekologiškai sodais šalia mokyklų ir bendruomenių.

- Tiekti maisto papildus: Nutri Hierro sausainius, daržoves, kiaušinius ir daug baltymų turinčią duoną.

- Parūpinti vandens papildus su vitaminais ir mineralais.

- Užtikrinti lengvą prieigą prie švaraus ir sveiko geriamojo vandens 10 000 vaikų.

 

 

 

Dėkui, kad renkatės SAPINCA

Ir remiate vaikų mitybos bei švaraus vandens programą Peru.

5 metų tikslas

Paremti 10 000 vaikų

Dabar remiame 10 mokyklų ir 750 vaikų. Tai gera pradžia, bet reikia dar daug nuveikti. Mūsų tikslas – per ateinančius penkerius metus paremti 10 000 vaikų.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje