SAPINCA

Sveikatos eliksyrai, pagaminti iš egzotiškų augalų

Unikalūs užpilai

SAPINCA yra dieviškas gėrimas, paruošiamas iš specialių šaknų ir vaisių, daugiausia kilusių iš Lotynų Amerikos. Jau inkų laikais šie senoviniai ingredientai buvo žinomi dėl savo gydomųjų savybių ir stiprių skonių.

Mes iš naujo atradome šiuos unikalius augalus ir sukūrėme tobulus skonių derinius.

Rezultatas: stebuklingi eliksyrai su unikaliu skoniu ir saulės spalva bei galia.

Ekologiški, veganiški, 100% natūralūs ir be alkoholio.

Kelionė iš naujo atrasti ypatingus ingredientus

Kad sukurti SAPINCA, keliavome po visą pasaulį ieškodami naujų ingredientų. Šios kelionės metu kirtome Pietų Amerikos kalnus ir susipažinome su senosiomis kultūromis. Atradome ypatingų šaknų, apie kurias dar nebuvome girdėję – tokių kaip valgomasis verpstinas (yacon), galangalas, ašvaganda ir peruvinė pipirnė (maca). Taip pat atradome unikalius vaisius, tokius kaip maistinė juodmirtė (camu camu), acai uogos, raudonoji pitaja ir guarana.

Įkvėpti visų šių skirtingų skonių ir tekstūrų, nuėjome į virtuvę. Pagrindiniais ingredientais pasirinkome imbierą ir teklininę agavą ir eksperimentavome, kol tobulai subalansavome skonius.

Sukūrėme SAPINCA – ryškaus skonio, rafinuotą gėrimą. Įvairių skonių puokštė tiesiog sprogs burnoje ir su kiekvienu gurkšneliu atrasite naujus pojūčius.

SAPINCA ruošiama amatininkų rankomis

Idealių skonių derinių paieška buvo nuotykis savaime. Kiekviena šaknis ir vaisius suteikia savitą skonį. Vienas gali būti šiek tiek saldus, kitas gana aitrus su žemišku atspalviu arba labai aštrus.

O kad reikalai būtų dar sudėtingesni: kai kurios sudedamosios dalys į kaitinimą reaguoja skirtingai nei kitos. Tačiau sujungus juos tinkamomis proporcijomis, gali atsirasti kažkas savito ir netikėto.

Būtent taip ir atsitiko! Pasitelkus atitinkamą paruošimo procesą ir kritinius šefo skonio receptorius,  mums pavyko tiksliai suderinti visus šiuos skirtingus skonius.

Pirmiausia visi ekologiškai užauginti ingredientai sumaišomi dideliame katile, kur viską dedame ir kaitiname, žingsnis po žingsnio tiksliomis proporcijomis. Tada leidžiame visiems skoniams parodyti savo magiją...

Pabaigus šį procesą, prasideda pasterizavimas. Tačiau mes neleidžiame eliksyrui užvirti! Tai svarbu, nes taip užtikrinama, kad gėrimas išsaugos gerą skonį. Taip proceso metu išsaugomi ir vitaminai bei mineralai.

Pasibaigus pasterizavimo procesui, kol gėrimas vis dar šiltas, auksines sultis supilame tiesiai į butelį. Tai leidžia sukurti aukščiausią spalvų, skonio ir aromato kokybę.

Šaknų SAPINCA Organic Root Elixir

Unikalus 10 galingų šaknų, daugiausia kilusių iš Pietų Amerikos, derinys. Šis ypatingas mišinys išryškins skirtingus skonius ir nustebins jūsų skonio receptorius.

Sudėtis: Imbieras, Ciberžolė, Peruvinė Pipirnė (maca), Valgomasis Verpstinas (yacon), Krienai, Tapijoka, Saldymedis, Galangalas, Ašvaganda, Apelsino Šaknis, Sargetis (Lucuma), Citrina and Tekilinė Agava.

Visi šie ingredientai yra ekologiški ir veganiški!

Vaisių SAPINCA Organic Fruit Elixir

Unikalus ir ypatingas galingų šaknų ir vaisių mišinys, daugiausia sudarytas iš Pietų Amerikos augalų. Ypatingas šaknų ir vaisių derinys sustiprina jūsų protą, sielą ir kūną.

Raudonoji pitaja, Papaja, Maistinė Juodmirtė (Camu Camu), Acai Uogos, Sargetis (Lucuma), Bananas, Kakava, Guarana,
Tapijoka, Peruvinė Pipirnė (Maca), Imbieras, Citrina, Tekilinė Agava, Inkų Saulės Druska.

Visi šie ingredientai yra ekologiški ir veganiški!

Gardūs ir stiprūs eliksyrai kiekvienai dienos akimirkai

SAPINCA galima gerti dažnai ir įvairiais būdais. Išgerkite gryną sveikatos šūvį arba užpilkite karšto vandens, kad paruoštumėte aštrią ir elegantišką arbatą. Gerkite su ledukais arba sukurkite kvapnius, unikalius kokteilius. Eksperimentuokite ir sukurkite savo idealias SAPINCA akimirkas!

100% natūralūs, pilni vitaminų ir be dirbtinių priedų

Rasti ypatingus ekologiškus, veganiškus ir aukštos kokybės ingredientus yra sudėtinga. Tačiau mes sėkmingai priėmėme šį iššūkį. Mūsų gėrimai yra 100% natūralūs, be dirbtinių medžiagų ar konservantų. Ir mes nepadarėme jokių kompromisų dėl skonio!


Todėl SAPINCA gėrimai yra ne tik skanūs, bet ir sveiki. Eliksyrai yra pilni sveikų ingredientų, žinomų dėl stipraus skonio ir maistinių savybių. Taip pat naudinga žinoti: kaip natūralų saldiklį naudojame ekologišką mėlynąją agavą. Žinoma, nerafinuotą.

SAPINCA gėrimas yra vitaminų ir mineralų užtaisas!


Vitaminai: A, B1, B2, B3, B5, B6, B11, B12, C, D, E ir K.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje